ChetEnriq JonahLlan MarjorieE koszulki piłkarski z nadrukiem Dorie Jacquelyn

The Revs mieli najlepszą okazję do otwarcia tablicy wyników w 28. minucie, kiedy Carles Gil asystował Adamowi Buksie i strzał polskiego napastnika został odbity Koszulka Tottenham Hotspur i piłka ledwo minęła. osiągnięcie Revs, ponieważ dwa lata temu byli 2-8-3, a Bruce Arena zdołała w tym sezonie doprowadzić drużynę do playoffów.
Po pokonaniu pierwszej trudności, która pojawiła się na horyzoncie dzięki zwycięstwu z Sevillą, Zinedine Zidane może teraz skoncentrować się na Koszulka Wolfsburg dwóch pozostałych „finałach”, które wciąż pozostają.
Pierwszą jest Borussia Monchengladbach w środę przed derbami z niepokonanym Atlético Madryt w weekend. . Los Rojiblancos przedłużyło teraz swój niepokonany występ w lidze do 26 meczów, z 17 zwycięstwami i dziewięcioma remisami. Tak naprawdę ostatni raz Atlético przegrał na Bernabéu z Madrytem, ​​gdzie Benzema strzelił jedynego gola w tym meczu.
Ale Zidane zaczął widzieć światło dzienne, gdy kilku graczy wracało po kontuzji. Na początek mógł powitać z powrotem dwie kluczowe postaci z jego linii defensywnej, Sergio Ramos i Dani Carvajal. .
Ramos już wyleczył Koszulka Hellas Verona się z kontuzji prawego ścięgna podkolanowego, która uniemożliwiła mu występowanie w ostatnich pięciu meczach. W rzeczywistości mógł zagrać w dwóch ostatnich meczach, ale Zidane postanowił nie ryzykować, wiedząc, co nadejdzie w tym tygodniu..

LavonWils voetbalshirts EmersonKi

OdellPati fotballdrakter TeenaYali

PrincessB kopen voetbalshirts MajorFass

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now Button