LatanyaPo MarieSeve JaiBarrzm tanie koszulki piłkarskie Laverne IBVBernad

W trakcie sezonu menedżerowie coraz lepiej radzą sobie z ograniczaniem Sheffield Koszulka Barcelona United, instruując środkowego pomocnika, aby wyszedł szeroko na wsparcie. Dla kontrastu Chelsea po prostu rozegrała swoją zwykłą grę, w której latali nadmiernie atakujący boczni obrońcy. naprzód, aby pozostawić ich otwartymi na kontrataki – na przykład ten, z którego United strzelił trzeciego gola.
Leicester City przeszedł do przerwy 1: 0 i miał pełną kontrolę nad grą, dzięki dobrej pracy Tanie Koszulka Schalke 04 Kelechi Iheanacho i Ayoze Pereza w ofensywnym pomocniku, bezpiecznie zmierzając do drugiego zwycięstwa od wznowienia. . Ci dwaj, pracujący tuż za Jamiem Vardyim, pomogli pokonać typowego miękkiego, dwuosobowego pomocnika Bournemouth, zapewniając mijane bramki, dzięki którym Leicester szybko awansował do ostatniej trzeciej.
Dlaczego więc Rodgers zastąpił Dennisa Praeta Iheanacho w przerwie? Leicester przechodzi do bardziej płaskiej formacji 3-5-2 i nagle ich kreatywność zanikła, pozwalając Bournemouth na stopniowy powrót do gry. W rzeczywistości to brak opcji centralnych – ich główny wylot w pierwszej połowie – spowodował nerwowe przechodzenie na boki między środkowymi obrońcami, co bezpośrednio doprowadziło do serii strasznych błędów. Koszulka Juventus .
Do ostatniego gwizdka liczba błędów sugerowała, że ​​pewność siebie Leicester została przez coś nadszarpnięta; być może był to brak wiary, który menedżer wykazał, przechodząc do bardziej defensywnego ustawienia, zdradzając jego nerwowość i zarażając swoich graczy..